Бетонний завод "Компанії «Новобетон SV»" (бетон Новоград) - виробник будівельних сумішей (товарні бетони, бетонні розчини різних марок), в Новоград-Волинському районі Житомирської області. Наша компанія успішно зарекомендувала себе якісною продукцією, що підтверджується довірою постійних клієнтів і стабільним потоком замовлень.

ТЕХНОЛОГІЧНОЮ ОСНОВОЮ БЕТОННОГО ЗАВОДУ Є СУЧАСНА ВИРОБНИЧА БАЗА, ЩО ВКЛЮЧАЄ ТАКИЙ КОМПЛЕКС ОБЛАДНАННЯ: бетонно-змішувальний вузол; обладнання для виробництва фундаментних блоків; сучасну систему пневмовакуумний розвантаження цементу з хоперів в силосу; установка з фасування цементу в мішки; автомобільні ваги.

Крім перерахованих виробничих модулів, в складі заводу присутня власна акредитована випробувальна лабораторія будівельних матеріалів. Вся продукція, яку виготовляють на заводі, проходить перевірку в цій лабораторії і тому - на кожну партію продукції видається паспорт якості.

Важливим елементом виробництва будівельних сумішей на нашому заводі є те, що виробництво здійснюється в повністю автоматизованому режимі. Всю технологічну лінію від завантажених сипучими матеріалами бункерів і до вивантаження готових сумішей в автобетонозмішувачі забезпечує спеціалізована комп'ютерна система управління технологічним процесом. Вона розроблена італійськими фахівцями і виключає можливість появи помилок, пов'язаних c дозуванням сипучих компонентів і добавок, при виготовленні сумішей. Завдяки даній системі практично виключена можливість недовантажень або виготовлення неякісної продукції.

Крім виробництва сумішей ми займаємося продажем щебеню, відсіву та піску, тобто здатні забезпечити будь-яку будівельний об'єкт всіма основними матеріалами для ведення будівництва або ремонту.

Всю продукцію бетонного заводу в Новоград-Волинському районі відрізняє висока якість і велика заслуга в цьому - власна лабораторія. 

Лабораторія існує з моменту заснування заводу. У ній проводиться контроль якості бетонних сумішей та будівельних виробів. Проводиться перевірка на теплопровідність, морозостійкість, стираність, дробильність, водонепроникність. Головним завданням лабораторії є підвищення технологічних характеристик бетону, його міцності, однорідності, легкоукладальності, довговічності. Тут проводиться величезна робота по вибору оптимальних та ефективних хімічних добавок.

Лабораторія оснащена сучасними приладами з визначення міцності, водонепроникності бетону і активності цементу. Продукція випробовується на відповідність якості Держстандартам і технічної документації. Завдяки цьому випускаеая заводом продукція є якісною, екологічно чистою і затребуваною будівельними організаціями.